بازدید شهردار از معاونت مالی و اقتصادی

شهردار کرج طی بازدید از معاونت مالی و اقتصادی این نهاد و خداقوت گویی به همکاران این حوزه که در روزهای پایانی سال با توان مضاعف به مراجعین خدمات ارائه می دهند، همچنین با تعدادی از شهروندان گفتگو کرد و میران رضایتمندی ایشان از نحوه پاسخگویی و خدمت رسانی را جویا شد.

به گزارش خبرنگار کرج امروز، مهرداد کیانی در این بازدید که در حضور معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج و مدیران کل و کارشناسان این معاونت صورت پذیرفت، گفت: معاونت های شهرسازی و معماری و مالی و اقتصادی در ایام پایانی سال ترافیک کاری مضاعفی دارند که طبیعی است و انتظار می رود همکاران محترم به خوبی پاسخگوی مراجعین باشند و با تمام توان و صبوری خدمات مربوطه را ارائه دهند.

وی ادامه داد: خوشبختانه طبق گزارشی که معاون محترم ارائه نمودند، شهرداری کرج امسال نیز در بحث تحقق بودجه سالانه و متمم آن عملکرد قابل قبولی ارائه نموده و شاهد همکاری خوب شهروندان و سازندگان محترم در پرداخت عوارض و مطالبات و انجام امور اداری و مالی مربوط به دریافت پروانه ساختمانی هستیم و این موارد ترافیک کاری بخش های مختلف را تشدید نموده است.

این مسئول عنوان کرد: آمادگی داریم تا در صورت نیاز و افزایش تعداد مراجعین، ساعات کاری را در روزهای پایانی سال در بخش های دارای ترافیک کاری افزایش دهیم تا مراجعین خدمات لازم را توأم با رضایتمندی و سرعت و کیفیت مناسب دریافت نمایند؛ هدف نهایی ما نشاندن لبخند رضایت بر چهره شهروندان عزیزمان است.

همچنین در این دیدار تعدادی از مراجعین موضوعات و دغدغه های خود را با شهردار کرج در میان گذاشتند که در جهت تسریع امور دستورات لازم صادر شد و معاون‌ مالی و اقتصادی نیز گزارشی از روند تحقق بودجه و متمم آن و روند خدمت رسانی به مراجعین در روزهای پایانی سال ارائه نمود.

شهرداری کرج با تمام توان در روزهای پایانی سال خدمت رسانی می کند 

شهرداری کرج با تمام توان در روزهای پایانی سال خدمت رسانی می کند 

شهرداری کرج با تمام توان در روزهای پایانی سال خدمت رسانی می کند 

منتشر شده در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =