فرش گل دهمین جشنواره لاله ها

رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: بزرگترین فرش گل کشور با ۴۰ هزار گل رنگارنگ با مساحتی برابر با ۲هزار و ۷۰۰ متر مربع در دهمین جشنواره لاله‌های کرج پهن شد.

علیرضا عاقلی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ بیان داشت: فرش دائمی گل در دهمین جشنواره لاله هایِ کرج با مساحتی برابر با ۲هزار و ۷۰۰ متر مربع در باغ گل‌ها پهن شده و همچون سال‌های گذشته برای میهمانان رخ نمایی می‌کند.


وی با اشاره به اینکه فرش گل یکی از جذاب‌ترین بخش‌های هرساله جشنواره لاله‌های کرج است، افزود: بزرگترین فرش گل کشور متشکل از ۳۲ هزار گل لاله و ۸ هزار گل اطلسی در دهمین جشنواره لاله‌های کرج در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارد.


عاقلی گفت: در کنار این فرش گل پلکان تعبیه شده که خانواده‌ها امکان دیده شدن چشم انداز و دورنمای این منظره زیبا را از بالا هم داشته باشند.


عاقلی از جشنواره لاله‌ها به عنوان یکی از نمادهای فرهنگی البرز و کرج یاد کرد و افزود: برگزاری دهمین جشنواره لاله‌ها با تلاش شبانه روزی و هشت ماهه بیش از ۴۰۰ نفر از تلاشگران سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به ثمر نشسته است.


مسئول باغ گل‌هایِ پارک شهید چمران کرج افزود: درب باغ گل‌ها در طول دوره جشنواره یعنی تا ۲۷ فرودین از ساعت ۱۰ تا ۲۲ به روی شهروندان و بازدیدکنندگان باز خواهد بود.
منتشر شده در تاریخ ۲۶ فروردین ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =