علی سلطانی مقدم

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج گفت: وصول به‌موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، مدیریت شهرداری را در ارائه خدمات کارآمد و مکفی و نیز تحقق اهداف، بر طبق برنامه‌های تدوین شده یاری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز علی سلطانی مقدم در حاشیه جلسه کمیته درآمدی با اشاره به اینکه شهرداری کرج توانسته طی سال های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ جذب بودجه بالای ۱۰۰ درصد داشته باشد، گفت: تحقق این مهم موید و بیانگر همکاری و تلاش مدیران و مسئولان شهرداری است.

وی در جلسه خطاب به مدیران مناطق و مدیران کل مرتبط ستادی گفت: به منظور وصول حداکثری درآمد و دستیابی به بودجه مصوب تکلیفی شورای اسلامی شهر در سال ۱۴۰۳ می بایست تمام درآمدهای مغفول و قابل توجه از جمله درآمد های مستتر در مصوبات کمیسیون ماده ۵، توافقات با مالکین، پرونده های اجرائیه حقوقی، چک های برگشتی و آرای قطعی صادر شده در کمیسیون ماده ۷۷، علاوه بر کدهای درآمدی فعال شهرداری که به صورت روزانه با مشارکت شهروندان مانند عوارض صدور پروانه، مورد توجه ویژه قرار گرفته و اهتمام لازم در این خصوص مورد نظر قرار گیرد. 

وی در انتها تاکید کرد: در این خصوص عملکرد مناطق با پیگیری و توجه ویژه از طریق حوزه معاونت مالی و اقتصادی و اداره کل تشخیص و وصول درآمد رصد می‌شود.

منتشر شده درتاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =