ایزدیار

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: طرح دو فوریتی کمک هدیه ۳ میلیارد ریالی شورای شهر در راستای تجلیل از مقام معلم با اکثریت آراء حاضرین به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، عمار ایزدیار در پایان یکصد و شصت و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر  با بیان این خبر اظهارداشت: با توجه به نامگذاری روز ۱۲ اردیبهشت ماه به‌عنوان روز بزرگداشت مقام شامخ معلم و در راستای ارج نهادن به مقام و جایگاه این عزیزان در امر تعلیم و تربیت و به پاس تلاش‌ها و مجاهدت‌های معلمان و مربیان گرامی در عرصه‌ علم و آموزش، اصل لایحه شهرداری با اکثریت آراء حاضرین به تصویب رسید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج به رویکرد تعاملی شورای شهر با آموزش و پرورش اشاره و تصریح کرد: فضاهای عمومی و آموزشی نمایناگر شهر هستند از اینرو باید تلاش کنیم این فضاها به عنوان یک شناسه از شهر شناسانده شود.

ایزدیار اذعان کرد: بیشترین نقش در ارتباط با تربیت و هدایت جامعه بر عهده معلمان است؛ اگر می‌خواهیم جوانان در بزرگسالی مسئولیت‌پذیر و نسبت به مسائل جامعه بصیرت، ایثار و از خودگذشتگی داشته باشند، باید در مدارس به مسائل آنها پرداخته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =