محمودی نژاد سازمان آرامستان ها

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج  گفت: با در نظر گرفتن برخی تملکات آتی تا ۱۰ سال آینده ظرفیت دفن اموات در بهشت سکینه(س) وجود دارد.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز  گفت: آرامستان بهشت سکینه(س) با مساحت ۷۰ هکتار جامع ترین آرامستان استان است و با در نظر گرفتن برخی تملکات آتی تا ۱۰ سال آینده ظرفیت دفن اموات در بهشت سکینه(س) وجود دارد.

محمد محمودی نژاد اضافه کرد: این آرامستان سال ۵۴ در کیلومتر ۱۵ اتوبان کرج – قزوین تاسیس شده و هم اکنون با توجه به امکانات موجود، جامع ترین آرامستان استان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه مساحت حال حاضر آرامستان ۷۰ هکتار است، از گسترش و توسعه این آرامستان از طریق تملک اراضی و املاک اطراف در آینده ای نزدیک خبر داد.

این مسئول اذعان کرد: با توجه به ظرفیت فعلی و برنامه های توسعه ای که برای این نقطه در نظر گرفته شده آرامستان فوق حداقل تا ۱۰ سال آینده جوابگوی نیازهای منطقه خواهد بود.

به گفته محمودی نژاد، وجود صفر تا ۱۰۰ امکانات مورد نیاز برای آماده سازی، تطهیر و دفن اموات در این آرامستان باعث شده مراحل مذکور ظرف کمتر از ۳۰ دقیقه انجام شود.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج تاکید کرد: وجود این امکانات و تسریع در انجام امور مرتبط با تدفین اموات با توجه به شرایط خاص و بحرانی مراجعه کنندگان این مجموعه از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این مسئول خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت آرامستان های شهرداری کرج کوشیده است شرایط و محیط را به نحوی شایسته مهیا کند که مراجعه کنندگان با کمترین دردسر و مشکل بتوانند اموات خود را در این آرامستان دفن کرده و مراسم مرتبط را نیز برگزار نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =