مهرداد کیانی

شهردار کرج با اشاره به بهره برداری از فازهایی از قطار شهری، کنارگذر شمالی و خریداری اتوبوس های برقی، گفت: طلسم پروژه های کلان و نیمه تمام در دوره ششم مدیریت شهری شکسته شد و شاهد تحولات عمرانی و زیرساختی در این کلانشهر می باشیم.

مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با بیان اینکه اجرای چندین پروژه مهم به صورت همزمان در شهر سابقه نداشته است، اظهار داشت: تحولات عمرانی کرج امروز در سطح کشور هم مطرح است، برای مثال پیچیده ترین پل خاورمیانه در قالب بخشی از کنارگذر شمالی در حال احداث است و در هر گوشه از کرج کارهای بزرگی در حال رقم خوردن می باشد.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری کرج امسال نیز در تحقق بودجه سالانه و متمم آن عملکردی فراتر از انتظار داشته است، ادامه داد: چندین تقاطع غیرهمسطح را در دست اقدام داریم، BRT به سرعت در حال تکمیل است و با اتصال متروی کرج به قطار شهری تهران در سال آینده می توانیم یک دستاورد تاریخی را برای شهر رسانه ای کنیم؛ این ها در سایه فضای اتحاد و همدلی در حال انجام هستند.

کیانی با تاکید بر اینکه نخستین اتوبوس های برقی تولید ایران را برای خدمت به مردم شریف کرج خریداری کرده ایم، عنوان کرد: در هیچ دوره ای به اندازه دوره ششم به حوزه تقویت حمل و نقل عمومی و نگاه به مسائل زیست محیطی توجه نشده است و سرمایه گذاری کلانی در این بخش صورت گرفته است.

منتشرشده در تاریخ ۲۱ اسفند ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =