پاکسازی شهر از تبلیغات انتخاباتی - کراپ‌شده

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری کرج گفت: سیمای شهر کرج با استفاده از تمام تجهیزات از آثار تبلیغات انتخاباتی پاک‌سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، ناصر حاجی محمدی اظهار کرد: این معاونت با آمادگی کامل بعد از اعلام رسمی پایان رأی‌گیری توسط ستاد انتخابات کشور با استفاده از تمام تجهیزات و عوامل اجرایی خود و در یک عملیات هماهنگ و یکپارچه در مناطق دهگانه شهر، نسبت به پاک‌سازی چهره شهر از اقلام تبلیغاتی انتخابات اقدام کرد.

وی با تأکید بر اینکه چهره شهر تا قبل از ساعت ۷ صبح روز شنبه ۲۹ خردادماه از تبلیغات انتخاباتی پاک‌سازی شد، گفت: اگرچه حجم زیاد تبلیغات نشان از فراگیری و شور انتخاباتی دارد و زمینه‌ای برای حضور و مشارکت حداکثری مردم است، اما جمع‌آوری این اقلام و پاک‌سازی چهره شهر، از دغدغه‌های شهروندان و مدیریت شهری است.

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری کرج ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری در ایام برگزاری انتخاب، حفظ زیبایی و آراستگی سیمای شهر است به همین منظور اکیپ‌های پاک‌سازی در مناطق دهگانه آماده و مجهز شده‌اند.

حاجی محمدی گفت: تمام اکیپ‌های خدماتی با تمام تلاش در مناطق دهگانه شهرداری کرج با تجهیزات و ماشین‌آلات لازم، کار پاک‌سازی و شستشوی جداره دیوارها، خیابان‌ها و مبلمان شهری را انجام دادند.

وی بابیان اینکه پاک‌سازی تبلیغاتی انتخاباتی از سطح شهر پس از اعلام پایان زمان رأی‌گیری توسط ستاد انتخابات کشور آغاز خواهد شد، گفت: با توجه به آماده‌باش کامل واحدهای خدماتی شهرداری کرج تمامی پوسترها و تراکت‌های تبلیغاتی کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر پس از اعلام رسمی پایان زمان انتخابات به‌صورت کامل از سطح شهر جمع‌آوری شد که با توجه به حجم بالای تبلیغات حوزه معاونت خدمات شهری با استفاده از ۸۰۰ نفر نیروی انسانی و ۵ دستگاه خودرو بالابر و ۱۵ دستگاه خودرو مجهز به واترجت پاک‌سازی و امحا تبلیغات را به انجام رسانید.

معاون خدمات شهری و محیط‌زیست شهرداری کرج همچنین گفت: برخود لازم می‌دانم از زحمات تمامی نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری به‌ویژه پاکبانان عزیز و زحمتکش تشکر و قدردانی کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =