مهاجری

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج در خصوص احیای معابر با ارزش تاریخی این کلانشهر گفت: شهرداری می‌بایست با توجه به اهمیت معابر، بالاخص حد فاصل پل حامی تا بلوار شورا در جهت روان سازی و کاهش تاثیر ترافیک و دسترسی آسان در این بافت اقدامات موثر انجام دهد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، حسین مهاجری در چهارمین جلسه کارگروه بررسی طرح تفصیلی آتی شهر که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و معاونت و مدیران ارشد شهرسازی و مشاورین طرح برگزارشد، اظهارداشت: در طرح تفصیلی باید در زمینه توزیع شبکه معابر با رعایت آیین نامه طراحی راه‌های شهری و مقررات شهرسازی و معماری مصوب شورای عالی شهرسازی و معماری کشور و  با دقت نظر کاهش تاثیر ترافیک بر شبکه کلی معابر و بر اساس نیاز ترافیکی بیست ساله آتی شهر اقدام شود.

 در این جلسه ضمن بررسی مغایرت‌های سلسله مراتب طرح جامع کرج با وضع موجود در جلسه قبلی، تاثیرات آن در معابر شهری آن مورد بحث و بررسی قرار گرفته بود، نظراتی ارائه شد.

در ادامه علاوه بر موضوعات مطروحه پیرامون شبکه معابر شهر کرج، نحوه احصا معابر وضع موجود و اتصال آن به معابر شریانی درجه یک مورد سوال اعضای محترم و رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا قرار گرفت.

منتشر شده در تاریخ ۸ خرداد ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =