سعیدی سیرایی - کراپ‌شده

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج گفت: طرح تفصیلی کرج بیش از ۱۰ سال است که معطل مانده و امیدواریم تا پایان خرداد تکمیل و تصویب شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج حسین سعیدی سیرایی، اظهار داشت: طرح تفضیلی شهر کرج بیش از ۱۰ سال است که معطل مانده و یکی از مهمترین موضوعاتی بوده که توسط شورای ششم در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: این طرح علی‌رغم زحماتی که کشیده شده، اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

سعیدی سیرایی بیان کرد: این طرح در شورای ششم در ابتدای فعالیت در دستور کار قرار گرفت و پس از انجام مراحل مطالعاتی و تصویب در کمیسیون، بخش معابر شهری طرح تفصیلی در شورای شهر مصوب شد که برای انجام سایر مراحل قانونی به فرمانداری کرج ارسال شده است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به بخش های باقیمانده این طرح که در حال مطالعه و انجام مراحل تصویب آن است، افزود: پهنه‌بندی و دفترچه مقررات طرح تفصیلی نیز که از اوایل سال به شورای شهر ارسال شد و در حال بررسی و تصویب مراحل است.

وی بیان کرد: امیدواریم بتوانیم تا پایان خردادماه پهنه‌بندی و دفترچه مقررات طرح تفصیلی را نیز تکمیل و تصویب کنیم.

سعیدی سیرایی خاطرنشان کرد: با تصویب بخش دوم طرح تفصیلی در شورای شهر، لازم است که فرمانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز هر چه سریع‌تر نسبت به ادامه روند این طرح اقدامات لازم را انجام داده تا مردم شهر کرج از بلاتکلیفی ۱۰ ساله خارج شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =